Segítség
19 db találat

-80%

Ingyenes szállítás!
Tápegység lengőalj 2,1/5,5 - kábelre
Tápegység lengőalj 2,1/5,5 - kábelre Kód: E3517
Készlet: 70
Outlet ár: 40 Ft
Régi ár: 210 Ft
Megtakaritas: 165 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
NetProtector 4p PoE ház nélkül
NetProtector 4p PoE ház nélkül Kód: J2839
Készlet: 1
Outlet ár: 1.750 Ft
Régi ár: 8.755 Ft
Megtakaritas: 7.005 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
IP CMOS Full HD kamera: Sunell SN-IPC54/12DN 2MP, H.264, ONVIF
IP CMOS Full HD kamera: Sunell SN-IPC54/12DN 2MP, H.264, ONVIF Kód: K1630
Készlet: 1
Outlet ár: 16.810 Ft
Régi ár: 84.050 Ft
Megtakaritas: 67.240 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
SFP Modul: ULTIMODE SFP-011M (két multimódusú szál 550m-ig)
SFP Modul: ULTIMODE SFP-011M (két multimódusú szál 550m-ig) Kód: L1401
Készlet: 1
Outlet ár: 1.045 Ft
Régi ár: 5.225 Ft
Megtakaritas: 4.180 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125)
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) Kód: L3113
Készlet: 1
Outlet ár: 590 Ft
Régi ár: 2.950 Ft
Megtakaritas: 2.360 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor)
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor) Kód: M1662
Készlet: 2
Outlet ár: 1.485 Ft
Régi ár: 7.425 Ft
Megtakaritas: 5.940 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
TR-1P+1AU/50 Adó/vevő (audió-videó transzformátor)
TR-1P+1AU/50 Adó/vevő (audió-videó transzformátor) Kód: M1663
Készlet: 4
Outlet ár: 570 Ft
Régi ár: 2.860 Ft
Megtakaritas: 2.285 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Videotranszformátor TR-1Q BNC aljzattal
Videotranszformátor TR-1Q BNC aljzattal Kód: M16651
Készlet: 7
Outlet ár: 360 Ft
Régi ár: 1.790 Ft
Megtakaritas: 1.430 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Videó leválasztó: SV-1000
Videó leválasztó: SV-1000 Kód: M1711
Készlet: 1
Outlet ár: 1.770 Ft
Régi ár: 8.850 Ft
Megtakaritas: 7.080 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Sniffer RS-232 port az RS-485 SNIF-42
Sniffer RS-232 port az RS-485 SNIF-42 Kód: M1721
Készlet: 1
Outlet ár: 920 Ft
Régi ár: 4.595 Ft
Megtakaritas: 3.675 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Drótnélküli hálózati kártya: SparkLAN WMIA-123AG 802.11a/b/g
Drótnélküli hálózati kártya: SparkLAN WMIA-123AG 802.11a/b/g Kód: N2717
Készlet: 1
Outlet ár: 650 Ft
Régi ár: 3.260 Ft
Megtakaritas: 2.610 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Áramvezetékes Ethernet adapter TP-Link TL-PA201 200 Mb/s
Áramvezetékes Ethernet adapter TP-Link TL-PA201 200 Mb/s Kód: N3355
Készlet: 1
Outlet ár: 2.645 Ft
Régi ár: 13.220 Ft
Megtakaritas: 10.575 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Villámvédő (5.4-5.8 GHz)
Villámvédő (5.4-5.8 GHz) Kód: N6016
Készlet: 3
Outlet ár: 1.240 Ft
Régi ár: 6.200 Ft
Megtakaritas: 4.960 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
FS2M Könyök koaxiális antenna hüvely
FS2M Könyök koaxiális antenna hüvely Kód: Q3724
Készlet: 36
Outlet ár: 10 Ft
Régi ár: 45 Ft
Megtakaritas: 35 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
FS19 egyenes koaxiális antenna hüvely
FS19 egyenes koaxiális antenna hüvely Kód: Q3732
Készlet: 76
Outlet ár: 10 Ft
Régi ár: 40 Ft
Megtakaritas: 30 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB Kód: Q8512
Készlet: 95
Outlet ár: 400 Ft
Régi ár: 1.990 Ft
Megtakaritas: 1.590 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Alcad előerősítő BR-431 NEO antennák számára 12V
Alcad előerősítő BR-431 NEO antennák számára 12V Kód: Q90114
Készlet: 2
Outlet ár: 460 Ft
Régi ár: 2.300 Ft
Megtakaritas: 1.840 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Alcad előerősítő BR-451 NEO antennák számára 5V
Alcad előerősítő BR-451 NEO antennák számára 5V Kód: Q90115
Készlet: 3
Outlet ár: 460 Ft
Régi ár: 2.300 Ft
Megtakaritas: 1.840 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Patch Panel 25 portos 8P4C + kábeltartó
Patch Panel 25 portos 8P4C + kábeltartó Kód: R9120341
Készlet: 1
Outlet ár: 2.175 Ft
Régi ár: 10.880 Ft
Megtakaritas: 8.705 Ft
CIB FOXPOST
© 2005 - 2019 Dipol Hungaria Kft. Minden jog fenntartva
Tárhely szolgáltató: Magyar Hosting Kft.