Segítség
12 db találat

-80%

Ingyenes szállítás!
Tápegység lengőalj 2,1/5,5 - kábelre
Tápegység lengőalj 2,1/5,5 - kábelre Kód: E3517
Készlet: 69
Outlet ár: 40 Ft
Régi ár: 210 Ft
Megtakaritas: 165 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
IP CMOS Full HD kamera: Sunell SN-IPC54/12DN 2MP, H.264, ONVIF
IP CMOS Full HD kamera: Sunell SN-IPC54/12DN 2MP, H.264, ONVIF Kód: K1630
Készlet: 1
Outlet ár: 16.810 Ft
Régi ár: 84.050 Ft
Megtakaritas: 67.240 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
SFP Modul: ULTIMODE SFP-011M (két multimódusú szál 550m-ig)
SFP Modul: ULTIMODE SFP-011M (két multimódusú szál 550m-ig) Kód: L1401
Készlet: 1
Outlet ár: 995 Ft
Régi ár: 4.965 Ft
Megtakaritas: 3.970 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125)
Multimódusú patchcord ULTIMODE PC-013D (2 x SC - 2 x FC, 62.5/125) Kód: L3113
Készlet: 1
Outlet ár: 590 Ft
Régi ár: 2.950 Ft
Megtakaritas: 2.360 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor)
UTP adó/vevő: TR-2P+2AU (dupla audió-videó transzformátor) Kód: M1662
Készlet: 2
Outlet ár: 1.485 Ft
Régi ár: 7.425 Ft
Megtakaritas: 5.940 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Videotranszformátor TR-1Q BNC aljzattal
Videotranszformátor TR-1Q BNC aljzattal Kód: M16651
Készlet: 7
Outlet ár: 360 Ft
Régi ár: 1.790 Ft
Megtakaritas: 1.430 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Videó leválasztó: SV-1000
Videó leválasztó: SV-1000 Kód: M1711
Készlet: 1
Outlet ár: 1.770 Ft
Régi ár: 8.850 Ft
Megtakaritas: 7.080 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Sniffer RS-232 port az RS-485 SNIF-42
Sniffer RS-232 port az RS-485 SNIF-42 Kód: M1721
Készlet: 1
Outlet ár: 920 Ft
Régi ár: 4.595 Ft
Megtakaritas: 3.675 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
Áramvezetékes Ethernet adapter TP-Link TL-PA201 200 Mb/s
Áramvezetékes Ethernet adapter TP-Link TL-PA201 200 Mb/s Kód: N3355
Készlet: 1
Outlet ár: 2.645 Ft
Régi ár: 13.220 Ft
Megtakaritas: 10.575 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
FS2M Könyök koaxiális antenna hüvely
FS2M Könyök koaxiális antenna hüvely Kód: Q3724
Készlet: 35
Outlet ár: 10 Ft
Régi ár: 45 Ft
Megtakaritas: 35 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
FS19 egyenes koaxiális antenna hüvely
FS19 egyenes koaxiális antenna hüvely Kód: Q3732
Készlet: 73
Outlet ár: 10 Ft
Régi ár: 40 Ft
Megtakaritas: 30 Ft

-80%

Ingyenes szállítás!
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB
ELTI AMO 45 5/12V UHF erősítő 16dB Kód: Q8512
Készlet: 73
Outlet ár: 400 Ft
Régi ár: 1.990 Ft
Megtakaritas: 1.590 Ft
CIB FOXPOST
© 2005 - 2019 Dipol Hungaria Kft. Minden jog fenntartva
Tárhely szolgáltató: Magyar Hosting Kft.